February 20, 2019 9:47 am

Modele te flokeve

Posted In: Uncategorized
By:

Prej DISA Sezone me radhë, KY lloj Trendi ka dominuar dhe këtë vjeshtë/dimër NUK ka për të shkuar gjëkundi. Kjo tendencë duket se ka mbërthyer të gjitha femrat e ekranit Shqiptar Duke i prerë flokët në këtë mënyrë dhe Duke u kthyer në ruiner e Tyre të preferuar. Flokët e Kapur Bisht gjithnjë duken bukur Por do të duken akoma dhe më bukur nëse Ju i shtoni Edhe një fjongo të ndërthurur. KY modèle duket sikur do orë të tëra të realizohet, por faktikisht duhen Vetëm 10 minuta. Bishti me fjongo të ndërthurur është përdorur Edhe në tapetin e KUQ! Mënyra efektive për të fshehur njollat e djersës këngëtaret enca haxhija, Dhurata Dora, Genta e Luana Vjollca me këtë Stil flokësh janě paraqitur në videoklipet e Tyre. Tendencë Gjithashtu do të jetë Edhe prerja`Pixie`e shumë MODELE të Tjera. Edhe modeli`Bob`vazhdon të jetë në modë. Por Mund të Themi se flokët e gjatë NUK Dalin kurrë nga Moda dhe do t`Ju bëjnë SHOQËRI Edhe në këtë mot të nxehtë. Më poshtë po Ju sjellim DISA nga Modelet më “IN” të momentit. Kaloni më shumë kohë duc shijuar diellin SESA duc stiluar flokët tuaj. Këto janě DISA MODELE që realizohen Vetëm në Pak minuta.

Në pjesën më të Madhe, idetë për stilimet e ndryshme vijnë nga pasarelat. Mesa duket, Modelet e flokëve të shkurtra do të jenë një tendencë e fortë këtë verë MBI të gjitha nëse do stilohen, e njëjta gjë vlen Edhe për flokët me gjatësi të mesme APO Edhe ATO të gjatë. Sipas kritikëve të modës KY modèle flokësh u Shkon të gjitha femrave. VIP-à NUK janě menduar 2 Herë për të hequr doré nga flokët e gjatë për një modèle më Shik, Klas dhe MBI të gjitha Shkon me çdo formë APO tipar fytyre. Përpos yjeve të Hollywood-It kanë qenë Edhe personazhet e njohur Publik shqiptarë që tashmë e kanë përqafuar këtë modèle flokësh. 3. fjolla Morina këngëtarja fjolla Morina me ruiner e flokëve`Bob`me siguri që është frymëzuar nga Kim Kardashian ku Kjo e fundit ka ndikuar në përhapjen e këtij Trendi akoma më shumë. Flokë kasketë një tjetër prerje e dashur nga Vajzat dhe gratë, VAJZA praktika të cilat NUK kanë kohë të kujdesen për flokët e gjatë. KY modèle Klasik e i thjeshtë është kthyer përsëri. Është modèle Mjaft i preferuar dhe i bukur ku Ju Mund të realizoni Edhe DISA onde në Fund.

Po se cilat do të jenë tendencat e flokëve për këtë vit? Ju njohim Tani me à: 1. Trendi i flokëve që NUK ka për të ikur ndonjëherë Mesa duket është modeli i flokëve të shkurtra që quhet prerja`Bob`dhe do të jetë tendenca më e përhapur e flokëve gjatë 2019. KY modèle flokësh u Shkon të gjitha femrave. Flokët e Prera MBI shpatulla do të krijojnë idenë e një Qafe më të gjatë! Sigurohuni që flokët të jenë të gjatë 3 inch Nën mjekër dhe të shkallëzuar për të krijuar kontrastin e Duhur. Rreth flokëve vërtiten kuptime të ndryshme psikologjike, mënyra se si ne mendojmë, si raportohemi me njerëzit, gjendjen shpirtërore ETJ.

Valid XHTML 1.0 Transitional     © 2011 Labadie Environmental Organization — All Rights Reserved.
Designed by Premium WordPress® Themes     Powered by WordPress®